Hakkımızda

Atabey Metal, günümüze taşıdığı misyonu gereği olarak,müşteri taleplerinin karşılanması ve onların global standartları yakalayabilmelerini sağlayacak hizmet ve malzemeleri tedarik etmeyi amaçlamıştır.Bu amaç doğrultusunda tedarik ettiği tüm malzemeler standart kalite seviyesinin üstündeki malzemelerdir.
Yüksek Kalitedeki bu malzemeleri ,siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmak ve çalışma performansını arttırmak en büyük hedefidir.
Atabey Metal ,sektöründe 65 yıllık bilgi birikimine sahip olan Korkmaz Çelik’in bölge bayiliğini alarak dünya çapında tanınmış takım çeliği üreticileri olan  SSAB  Firmalarının ürünlerini sizlere ulaştırmaya başlamıştır.
En iyi ve en yüksek kalitedeki takım çeliklerini Çukurova Kalıp Sektörüne ,kalıpçılık endüstrisine sunmaya devam edecektir.

ISIL İŞLEM HİZMETLERİ.

Takım çeliğinin yanı sıra bu malzemelere uygulanan ısıl işlemin de öneminin farkında olan Korkmaz Çelik Firmasının , Manisa ve Bursa Bölgelerinde Bulunan ısıl işlem tesislerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Korkmaz Çelik, ısıl işlemde kalite ve servis sürekliliğini sağlamak için takım çeliği ısıl işlem tesislerinde en son teknoloji vakum fırınlarını kullanmaktadır. Türkiye ve Avrupa’nın en yüksek soğutma kapasitesine sahip vakum fırınlarına 1500 kg’lık şarj yapılabilmektedir.

KALIP ELEMANLARI
KALIPLIK ALÜMİNYUM HİZMETLERİ
ATABEY METAL olarak bizler, müşterilerimize alüminyum konusunda her türlü çözüm önerisini teknolojik ve sürdürülebilir bir şekilde getirmekle görevliyiz. Alüminyumda çözüm ortağınız olmak için yola çıktık. Alüminyum Sektörünün  Lider Firması ALTEK METAL Firmasının Bölge Bayiliğini Yürütmekteyiz.